Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad ECOGREEN, objem 50 l, nádoba čierna/veko žlté
kód: 119751
EAN: 8003507706507
11,40 € bez DPH
14,02 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
9,99 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 13 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 488
Popis
- z odolného plastu, ktorý odoláva chemickým látkam a zároveň nekoroduje
- pri odklopení veka zasúvateľné do seba
- pre vnútorné i vonkajšie použitie
- nádoba čierna, veka rôznofarebné
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 50 l |
| dĺžka | 370 mm |
| šírka | 370 mm |
| výška | 560 mm |










