Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad ECO SYSTEM, objem 40 l, veko modré
kód: 119747
EAN: 8003507707825
16,30 € bez DPH
20,05 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
14,60 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 490
Popis
Ideálny tvar pre úsporu miesta a radenie košov do radov.
- z nárazuvzdorného plastu, nádoba šedá
- farebná veka pre separáciu triedeného odpadu
- plastový rámik pre prichytenie vrecia na odpadky
- pre vnútorné i vonkajšie použitie
- manipulačné kolieska
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 40 l |
| hĺbka | 450 mm |
| šírka | 270 mm |
| výška | 610 mm |












