Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad ECO SYSTEM, objem 25 l, veko zelené
kód: 119743
EAN: 8003507707412
11,30 € bez DPH
13,90 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
9,99 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 490
Popis
Ideálny tvar pre úsporu miesta a radenie košov do radov.
- z nárazuvzdorného plastu, nádoba šedá
- farebná veka pre separáciu triedeného odpadu
- plastový rámik pre prichytenie vrecia na odpadky
- pre vnútorné i vonkajšie použitie
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 25 l |
| hĺbka | 390 mm |
| šírka | 240 mm |
| výška | 510 mm |










