Množstevná zľava
Odpadkový kôš so senzorovým otváraním, objem 54 litrov, nádoba z brúseného nerezu
kód: 119739
179,00 € bez DPH
220,17 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
161,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (5 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 495
Popis
- otváranie veka senzorovou technikou; horného veko sa otvorí automaticky priblížením ruky (otvorenie po dobu 5s) alebo manuálne (trvalé otvorenie); prevádzka na batérie 6xAA (nie sú súčasťou dodávky)
- na spodnej strane veka je vypínač pre automatický mechanizmus
- tichý chod zatvárania
- nádoba z brúseného nerezu
- 3 vnútorné vyberateľné koše z čierneho plastu na triedený odpad; v hornej časti kôš 25l a kôš 4l s vekom na bioodpad, v spodnej zásuvke je kôš 25l, ktorý možno navyše rozdeliť strednej plastovou lištou
- 6 protišmykových nožičiek
- na spodnej strane veka je vypínač pre automatický mechanizmus
- tichý chod zatvárania
- nádoba z brúseného nerezu
- 3 vnútorné vyberateľné koše z čierneho plastu na triedený odpad; v hornej časti kôš 25l a kôš 4l s vekom na bioodpad, v spodnej zásuvke je kôš 25l, ktorý možno navyše rozdeliť strednej plastovou lištou
- 6 protišmykových nožičiek
Parametre
| farba | antikoro matné ![]() |
| konštrukčný materiál | antikór |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | plast |
| hmotnosť | 9,4 kg |
| objem | 54 l |
| hĺbka | 315 mm |
| šírka | 420 mm |
| výška | 785 mm |










