Pozinkovaný vozík na balíky, nosnosť 300 kg, d x š x v: 1390x650x1025 mm
kód: 119659

380,00 € bez DPH
467,40 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 13
Popis
Univerzálny vozík na balíky pre univerzálne použitie.
- konštrukcia z galvanického pozinku, ložná plocha z bieleho lamina
- odnímateľné drôtené steny
- 2 pevné a 2 otočné kolesá s brzdou, priemer 160 mm, obruče z plnej gumy
- výškovo nastaviteľná rukoväť ošetrená šedým vypaľovaným lakom
- jednoduchá montáž bez náradia
Parametre
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 600 |
| hmotnosť | 37 kg |
| nosnosť | 300 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 1390 mm |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vnútorná dĺžka | 1200 mm |
| vnútorna šírka | 600 mm |
| vnútorna výška | 780 mm |
| vonkajšia šírka | 650 mm |
| výška celkom | 1025 mm |







