Drôtený vozík s vekom, nosnosť 150 kg, d x š x v: 1180x662x858 mm, lakovaný šedý
kód: 119656

338,00 € bez DPH
415,74 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (16 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 12
Popis
- drôtená práškovo lakovaná konštrukcia, farba šedá
- veko a dlhšia predná stena v polovici otváracia
- 4 otočné kolesá z toho dve s brzdou, priemer 100 mm
- veľkosť oka 50 x 50 mm
- s prípravou na uzamknutie visiacim zámkom
- jednoduchá montáž bez náradia
- veko a dlhšia predná stena v polovici otváracia
- 4 otočné kolesá z toho dve s brzdou, priemer 100 mm
- veľkosť oka 50 x 50 mm
- s prípravou na uzamknutie visiacim zámkom
- jednoduchá montáž bez náradia
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 700 |
| hmotnosť | 28 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 1180 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| šírka | 662 mm |
| výška | 858 mm |










