Drôtený vozík s vekom, nosnosť 100 kg, d x š x v: 800x600x915 mm, lakovaný modrý
kód: 119655

228,00 € bez DPH
280,44 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 12
Popis
- drôtená práškovo lakovaná konštrukcia
- 4 otočné kolesá, priemer 100 mm
- veľkosť oka 50 x 50 mm
- veko s prípravou na uzamknutie visiacim zámkom
- jednoduchá montáž bez náradia
- 4 otočné kolesá, priemer 100 mm
- veľkosť oka 50 x 50 mm
- veko s prípravou na uzamknutie visiacim zámkom
- jednoduchá montáž bez náradia
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 600 |
| hmotnosť | 17,5 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 800 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| šírka | 600 mm |
| vnútorná dĺžka | 770 mm |
| vnútorna šírka | 570 mm |
| vnútorna výška | 430 mm |
| výška | 915 mm |






