Množstevná zľava
Skriňa z 16 schránkami, cylindrický zámok, š x h x v: 1200x500x1450 mm, korpus šedý RAL7035 /dvierka modré RAL5012
kód: 119644

578,00 € bez DPH
710,94 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
520,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
Zváraná oceľová konštrukcia, lakovaná práškovým lakom. Povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný.
Skrinky môžu byť postavené na zemi, na sokli (celková výška 1590 mm) alebo na lavici (celková výška 1840 mm). Sokle a lavice možno objednať ako príslušenstvo.
Zatváranie jednobodovým cylindrickým zámkom. Vnútorné pánty a ventilačné mriežky vo dverách pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.
Samolepiaci rámik na menovku.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 16 ks |
| počet schránok v stľpci | 4 ks |
| počet stľpcov | 4 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 1200 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1450 mm |











