Množstevná zľava
Skriňa z 8 schránkami, cylindrický zámok, š x h x v: 600x500x1450 mm, korpus šedý RAL7035 /dvierka žlté RAL1023
kód: 119638

327,00 € bez DPH
402,21 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
294,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
Zváraná oceľová konštrukcia, lakovaná práškovým lakom. Povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný.
Skrinky môžu byť postavené na zemi, na sokli (celková výška 1590 mm) alebo na lavici (celková výška 1840 mm). Sokle a lavice možno objednať ako príslušenstvo.
Zatváranie jednobodovým cylindrickým zámkom. Vnútorné pánty a ventilačné mriežky vo dverách pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.
Samolepiaci rámik na menovku.
Parametre
| farba dverí | žltá RAL1023 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok | 8 ks |
| počet schránok v stľpci | 4 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1450 mm |











