Množstevná zľava
Školská šatňová skriňa, š x h x v: 900x500x1450 mm, závora pre visiaci zámok, korpus šedý RAL7035 /dvierka modré RAL5012
kód: 119620

450,00 € bez DPH
553,50 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
405,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
Zváraná oceľová konštrukcia, lakovaná práškovým lakom. Povrch je hladký, ľahko udržiavateľný, dlhodobo stálofarebný.
Skrinky môžu byť postavené na zemi, na sokli (celková výška 1590 mm) alebo na lavici (celková výška 1840 mm). Sokle a lavice možno objednať ako príslušenstvo.
Vnútorné pánty umožňujú otváranie dverí do max. 90 °. Ventilačné mriežky vo dverách pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.
Vnútorné vybavenie:
- 2 poličky na knižky
- priehradka na topánky
- 2 háčiky na odevy umiestnené na pravej stene skrine
- samolepiaci rámik na menovku
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | otočný uzáver na visiaci zámok |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 900 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1450 mm |













