Kónický oceľový prepravník, stohovaci, objem 500 l, d x š x v: 1040 x 1200 x 680 mm, farba oranžová RAL2000
kód: 119518
EAN: 4052462023437

760,00 € bez DPH
934,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (27 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 213
Popis
Pre zber a prepravu sypkých materiálov, výrobných odpadov a triedených surovín.
- kónický tvar pre vzájomné stohovanie
- robustná oceľová konštrukcia s hladkými vnútornými stenami
- zasúvacie vrecká pre vidly paletových a vysokozdvižných vozíkov
- závesná žeriavové oká
- 4-násobne stohovateľné (až 75% úspora miesta)
- vyprázdňovanie pomocou otočných vidiel alebo špeciálnej traverzy (príslušenstvo)
- lakované
Parametre
| farba | oranžová RAL2000 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| hmotnosť | 94 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| objem | 500 l |
| dĺžka | 1040 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 680 mm |
Dokumenty
názov

















