Plechový sud s odnímateľným vekom, objem 212 l, balenie 4 ks
kód: 119396
315,00 € bez DPH
387,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 2 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- s odnímateľným vekom
- z vonkajšej strany lakované modrou farbou RAL5010 a vnútri surové
- vnútorný priemer 571,5 mm
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| prevedenie | veko s pákovým uzáverom |
| rukoväte | ne |
| UN-Kód | UN 1A2/X320/S |
| hmotnosť | 16,5 kg |
| objem | 212 l |
| hrúbka plechu | 0,8 mm |
| priemer | 610 mm |
| výška | 880 mm |



