Plechový sud s odnímateľným vekom, objem 30 l, balenie 10 ks
kód: 119393
315,00 € bez DPH
387,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 6 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- s odnímateľným vekom
- vnútorný priemer 371 mm
- z vonkajšej strany lakované modrou farbou RAL5010, vo vnútri lakované, schválené pre potraviny
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| prevedenie | veko s pákovým uzáverom |
| rukoväte | ano |
| UN-Kód | UN 1A2/X51,4/S |
| hmotnosť | 3,3 kg |
| objem | 30 l |
| hrúbka plechu | 0,5 mm |
| priemer | 398 mm |
| výška | 315 mm |





