Plechový sud so zátkami, objem 216,5 l, balenie 4 ks
kód: 119392
268,00 € bez DPH
329,64 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 1 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- z vonkajšej strany lakované modrou farbou RAL5010 a vnútri surové
- so zátkami 2" i 3/4"
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| prevedenie | zátka 2" a 3/4" vo veku |
| rukoväte | ne |
| UN-Kód | UN 1A1/X1,6/250 |
| hmotnosť | 15 kg |
| objem | 216,5 l |
| hrúbka plechu | 0,8 mm |
| priemer | 585 mm |
| výška | 880 mm |



