Plechový sud so zátkami, objem 60 l, balenie 10 ks
kód: 119391
461,00 € bez DPH
567,03 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 1 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- z vonkajšej strany lakované modrou farbou RAL5010 a vnútri surové
- so zátkami 2" i 3/4"
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| prevedenie | zátka 2" a 3/4" vo veku |
| rukoväte | ne |
| UN-Kód | UN 1A1/Y1,4/150 |
| hmotnosť | 4,1 kg |
| objem | 60 l |
| hrúbka plechu | 0,5 mm |
| priemer | 395 mm |
| výška | 585 mm |



