Plechový sud so zátkami, objem 30 l, balenie 10 ks
kód: 119390
332,00 € bez DPH
408,36 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 2 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 193
Popis
- UN homologizácia pre II. a III. obalovú skupinu
- z vonkajšej strany lakované modrou farbou RAL5010 a vnútri surové
- so zátkami 2" i 3/4"
Parametre
| materiál | oceľ |
| povrch | lak modrý RAL5010 |
| prevedenie | zátka 2" a 3/4" vo veku |
| rukoväte | ano |
| UN-Kód | UN 1A1/Y1,6/150 |
| hmotnosť | 2,1 kg |
| objem | 30 l |
| hrúbka plechu | 0,5 mm |
| priemer | 299 mm |
| výška | 490 mm |



