Skriňa pre notebooky, s napájaním, 30 priehradok, š x h x v: 1310x540x1250 mm, farba: korpusu modrá RAL5010/ dverí modrá RAL5010


Popis
- pre bezpečné uloženie notebookov a zároveň nabíjanie v sieti 230 V
Kovová konštrukcia je práškovo lakovaná. Bočné steny sú perforované pre zabezpečenie prirodzeného vetrania notebookov. Na vrchu skrine je šedá melamínová odkladacia doska o hr. 18 mm.
Max. prípustná veľkosť notebooku je 80 x 340 x 470 mm, ktorá zodpovedá obrazovke veľkosti 17 ". Notebook sa uloží do priehradky a pripojí k zásuvke 230 V (pre každú priehradku je samostatná zásuvka).
Celú skriňu možno uzavrieť a pripojiť k externej zásuvke 230V káblom (dĺžka 3 m). Nabíjanie je možné zapnúť stlačením centrálneho vypínača. Nabíjanie je možné zapnúť stlačením centrálneho vypínača. Zapínanie s funkciou "soft štart" tzn. obmedzením nábehového prúdu. Takto nedochádza k nárazovému preťaženiu pri súčasnom zapojení viacerých notebookov do siete. Pripojenie k elektrickej sieti je signalizované svietiacou kontrolkou vo vypínači. Celok je vybavený automatickým ističom 16A.
Celú skriňu možno uzavrieť dvojkrídlovými dverami s rozvorovým zámkom s cylindrickou vložkou a v prípade potreby premiestniť na cieľové miesto.
Pre lepšiu manipuláciu na 4 otočných kolieskach o pr. 100 mm.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5010 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 100 kg |
| počet schránok | 30 ks |
| počet schránok v stľpci | 10 ks |
| počet stľpcov | 3 ks |
| hĺbka | 540 mm |
| šírka celkom | 1310 mm |
| výška | 1250 mm |




















