Skriňa pre notebooky s napájaním, 10 priehradok, š x h x v: 400x520x1800 mm, farba: korpusu biela RAL9010/ dverí biela RAL9010
kód: 119373

732,00 € bez DPH
900,36 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 366
Popis
- pre bezpečné uloženie notebookov a zároveň nabíjanie v sieti 230 V
- Práškovo lakovaná kovová konštrukcia, vetracie otvory v čelnej stene sokla a zadnej časti strechy.
- Skrinky je možné zoskrutkovať a vytvoriť homogénny rad. Je možné ich ukotviť zadnou stenou k stene.
- Každá skriňa má 10 samostatne uzamykateľných priehradok s cylindrickým zámkom. Voliteľne s kombinačným zámkom (na dopyt). Maximálna nosnosť schránky je 20 kg
- Maximálna veľkosť notebooku je 290 x 430 mm. Notebooky sú ukladané jednotlivo v priehradkách a je možné ich pripojiť do zásuvky 230V (každá priehradka má zásuvku 230V/16A).
- Celú skriňu je možné pripojiť k externej zásuvke 230V/16A káblom (dĺžka 3m).
Parametre
| farba dverí | biela RAL9010 ![]() |
| farba korpusu | biela RAL9010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 70 kg |
| počet schránok | 10 ks |
| počet schránok v stľpci | 10 ks |
| počet stľpcov | 1 ks |
| hĺbka | 520 mm |
| šírka celkom | 400 mm |
| výška | 1800 mm |
















