Kufor na náradie Professional, plastový, čierny, 540x405x270 mm, model 3

Popis
Špičková kvalita materiálu a prevedenia.
Kufre sú vyrobené z polykarbonátu, vyznačujú sa vysokou pevnosťou, odolnosťou proti nárazu,
tuhosťou a stabilitou. Materiál je odolný voči vode, celej rade minerálov, olejov, kyselín aj oxidačných činidiel; zároveň je vynikajúcim elektrickým izolantom. Pevný hliníkový rám s plastovými ochrannými rohmi.
Teleskopická rukoväť nastaviteľná do 4 pozícií, ovládaná tlačidlom na držadle.
Centrálny číslicový zámok, ktorý umožňuje kufor rýchlo, ľahko a hlavne bezpečne uzavrieť, zámok je ľahko ovládateľný jednou rukou.
Špeciálny brzdiaci systém integrovaný vo veku umožňuje jeho kontrolovanej sklápanie aj pri väčšom zaťažení. Veko je možné zaaretovať v otvorenej pozícii.
Robustné kolieska s ľahkým chodom s pr. 85 mm, vybavená kvalitnými guličkovými ložiskami a ochranou proti nárazu. Celá pojazdná základňa je odnímateľná. Súčasťou základne sú kolieska, teleskopická rukoväť a samostatný úložný priestor s priehradkami.
Základný úložný priestor má tvarované dno pre vloženie plastových priehradiek a krabičiek, pevne doliehajúce veko s penovým tesnením.
Horná časť je určená pre vkladanie panelov s držiakmi na nástroje a obsahuje:
- 2 panely s kefovým držiakom (predná strana), textilné vrecká 15 ks (zadná strana).
Základný úložný priestor je vybavený priečnymi deličmi a 10 plastovými krabičkami
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| hmotnosť | 8,3 kg |
| priemer kolieska | 85 mm |
| vnútorná hĺbka | 275 mm |
| vnútorna šírka | 435 mm |
| vnútorna výška | 185 mm |
| vonkajšia hĺbka | 405 mm |
| vonkajšia šírka | 540 mm |
| vonkajšia výška | 270 mm |
bez DPH



















