Kôš na odpad SORT, plastový, objem 90 l, farba sivá, veko hnedé
kód: 119290
35,30 € bez DPH
43,42 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 15 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 489
Popis
- vhodné pre zber triedeného odpadu v kanceláriách, priemyselných objektoch a pod.
- z veľmi odolného plastu, ktorý odoláva chemickým látkam a zároveň nekoroduje
- s úchytom pre vrecia na odpadky
- vrátane samolepiace etikety na triedenie odpadu
- nádoba vo farbe šedej (mocca) a farebné veko s vhadzovacím otvorom
Parametre
| farba | hnedá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 3,1 kg |
| objem | 90 l |
| hĺbka | 530 mm |
| šírka | 405 mm |
| výška | 855 mm |











