Kôš na odpad SORT, plastový, objem 45 l, farba sivá, veko červené
kód: 119277
16,00 € bez DPH
19,68 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 9 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 489
Popis
- vhodné pre zber triedeného odpadu v kanceláriách, priemyselných objektoch a pod.
- z veľmi odolného plastu, ktorý odoláva chemickým látkam a zároveň nekoroduje
- vrátane samolepiace etikety na triedenie odpadu
- nádoba vo farbe šedej a farebné veko s vhadzovacím otvorom
Parametre
| farba | červená ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 1,4 kg |
| objem | 45 l |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 340 mm |
| výška | 610 mm |









