Kôš na odpad QUATRO, plastový, objem 45 l, farba sivá, veko žlté
kód: 119268
19,10 € bez DPH
23,49 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 25 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 489
Popis
- z veľmi odolného plastu, ktorý odoláva chemickým látkam a zároveň nekoroduje
- vrátane samolepiace etikety na triedenie odpadu
- nádoba vo farbe šedej, veko s farebnou samozatváracou klapkou
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 1,5 kg |
| objem | 45 l |
| hĺbka | 340 mm |
| šírka | 400 mm |
| výška | 610 mm |











