Kôš na odpad QUATRO, plastový, objem 90 l, farba čierna, veko hnedé
kód: 119266
38,70 € bez DPH
47,60 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 14 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 489
Popis
- z veľmi odolného plastu, ktorý odoláva chemickým látkam a zároveň nekoroduje
- s vnútorným úchytom pre vrecia na odpadky
- vrátane samolepiace etikety na triedenie odpadu
- nádoba vo farbe čiernej, veko s farebnou samozatváracou klapkou
Parametre
| farba | hnedá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 3,2 kg |
| objem | 90 l |
| hĺbka | 405 mm |
| šírka | 530 mm |
| výška | 855 mm |













