Záchytná vaňa plastová pre IBC kontajner, s oceľovým roštom, objem 1100 l
kód: 119251
EAN: 4052886369982

774,00 € bez DPH
952,02 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 5 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 233
Popis
- záchytný objem 1100 l
- s nemeckým certifikátom DIBt
- z kvalitného polyetylénu s dlhou životnosťou, odolného voči pôsobeniu poveternostných vplyvom a s vysokou chemickou odolnosťou
- vysoká nosnosť a stabilita vďaka vnútornej podpore
- špeciálne vrecká v dolnej časti umožňujú premiestňovanie paletovým vozíkom (len prázdnych van)
- v prednej časti záchytný priestor pre odber tekutín
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| hmotnosť | 65 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| záchytný objem | 1100 l |
| dĺžka celkom | 1620 mm |
| šírka celkom | 1170 mm |
| výška celkom | 880 mm |








