Množstevná zľava
Kartotéka so zosilnenou konštrukciou pre závesné kapsy A4, 3 dvojradové zásuvky, v x š x h: 1012x840x623 mm, farba šedá RAL7035
kód: 119197

517,00 € bez DPH
635,91 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
465,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 577
Popis
- nosnosť zásuviek až 80 kg
- centrálny zámok
- konštrukcia zváraná z oceľového plechu, práškovo lakovaná vo farbe šedej RAL7035
- vybavené centrálnym zámkom a blokádou proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú teleskopické guličkové vedenie so 100% výsuvom, plné dno umožňuje ukladať i volne ložené dokumenty
- jednotlivé zásuvky sú vybavené rámčekom pre vloženie štítku
- zásuvky je možné dodatočne osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viď. Príslušenstvo)
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet radov v zásuvke | 2 ks |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 623 mm |
| šírka | 840 mm |
| výška | 1012 mm |






