Množstevná zľava
Kartotéka ECONOMY pre závesné kapsy A6, 4 dvojradové zásuvky, v x š x h: 703x460x623 mm, farba šedá RAL7035
kód: 119188

534,00 € bez DPH
656,82 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
480,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 577
Popis
- kartotéky sú zvarené z oceľového plechu a práškovo lakované
- zásuvky na teleskopickom guličkovom vedení so 100% výsuvom a s nosnosťou 40 kg
- plné dno umožňuje ukladať i voľne ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viz príslušenstvo)
- zásuvky majú centrálny zámok a blokádu proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz
- jednotlivé zásuvky sú vybavené rámikom pre vloženie štítku
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A6 |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet radov v zásuvke | 2 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 623 mm |
| šírka | 460 mm |
| výška | 703 mm |










