Skladacia záchytná vaňa, plastová, objem 300 l, 1240x1240x225 mm, s prenosnou taškou


Popis
Poskytuje dostatočnú ochranu pred nežiaducim únikom vody, olejov, ropných a chemických látok.
- materiál PVC s polypropylénovými výstuhami
- veľmi jednoducho rozložiteľná, rohy zaistené oceľovými okami a hákmi
- teplotný rozsah použitia vane: -30 °C až +70 °C
- nízka vlastná hmotnosť
- integrovaný ukazovateľ výšky hladiny pre orientačné určenie množstva zachytenej látky
Vane sú určené na krátkodobé skladovanie technických kvapalín, ropných produktov a chemikálií (vykurovací olej, nafta, hydraulické oleje, aj) v prípade havárie. Sú použiteľné ako prevencia pri manipulácii so sudmi a kanistry umiestnené na paletách. Rozloženú vaňu možno použiť ako plachtu.
Vane sú samonosné, vyrobené z PVC so špeciálnou povrchovou úpravou modrej farby: (PES / PVC 680 g / m2). Do bokov vaní sú zavarené výstuhy pre spevnenie tvaru. Každý roh je opatrený kovovým okom a zaistený hákom.
Prázdne a zložené vane možno prenášať v praktickej taške, ktorá je súčasťou dodávky.
- rozmer 890x550 mm
- materiál PVC, zatváranie na suchý zips, prenosné popruhy
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 7,05 kg |
| záchytný objem | 300 l |
| dĺžka celkom | 1240 mm |
| šírka celkom | 1240 mm |
| výška celkom | 225 mm |




















