Množstevná zľava
Nízka odkvapová vaňa, skladacia, plastová, objem 50 l, 1240x840x70 mm, s prenosnou taškou
kód: 119181

314,00 € bez DPH
386,22 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
282,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
Ochrana pred nežiaducimúnikom vody, olejov, ropných a chemických látok.
- materiál PVC s polypropylénovými výstuhami
- veľmi jednoducho rozložiteľná
- teplotný rozsah použitia vane: -30 °C až +70 °C
- možno ju tvarovať okolo prekážky
Svojou jednoduchou konštrukciou a manipuláciou je okamžite prichystaná aj v ťažko prístupných miestach, nízkych či v úzkych priestoroch. Je možné ju použiť aj ako odkvapovou pri stáčaní a prelievaní kvapalín.
Vane sú vyrobené z PVC so špeciálnou povrchovou úpravou červenej farby: (PES / PVC 680 g / m2). Do bokov vaní sú zavarené výstuhy pre spevnenie tvaru. Rohy sú proti rozloženiu zaistené kovovou sponou.
Prázdne a zložené vane možno prenášať v praktickej taške, ktorá je súčasťou dodávky.
- rozmer 450x350 mm
- materiál PVC, zatváranie na suchý zips, prenosné popruhy
Parametre
| farba | červená ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 2,9 kg |
| záchytný objem | 50 l |
| dĺžka celkom | 1240 mm |
| šírka celkom | 840 mm |
| výška celkom | 70 mm |








