Skladacia záchytná vaňa, plastová, objem 900 l, 1500x1500x425 mm, s prenosnou taškou


Popis
Poskytuje dostatočnú ochranu pred nežiaducim únikom vody, olejov, ropných a chemických látok.
- materiál PVC s polypropylénovými výstuhami
- veľmi jednoducho rozložiteľná, zvarené rohy navyše zaistené oceľovými okami a hákmi
- teplotný rozsah použitia vane: -30 °C až +70 °C
- nízka vlastná hmotnosť
- možno ju tvarovať okolo prekážky (stĺp, koleso vozidla, káblové vedenie, roh steny a pod.)
- integrovaný ukazovateľ výšky hladiny pre orientačné určenie množstva zachytenej látky
Vaňa je určená na krátkodobé skladovanie technických kvapalín, ropných produktov a chemikálií (vykurovací olej, nafta, hydraulické oleje, a i.). Svojou jednoduchou konštrukciou a manipuláciou je okamžite prichystaná aj v ťažko prístupných miestach. Ľahko sa premení na nádrž pre prijímanie, zachytávanie a dočasné uloženie najmä kvapalných, kašovitých, sypkých ale aj pevných látok a ich zmesí napr. pri haváriách, kde hrozí kontaminácia a ekologická katastrofa. Rozloženú vaňu možno použiť ako plachtu.
Vane sú samonosné, vyrobené z PVC so špeciálnou povrchovou úpravou červenej farby: (PES / PVC 680 g / m2). Do bokov vaní sú zavarené výstuhy pre spevnenie tvaru. Rohy sú konštrukčne riešené tak, že nehrozí únik kontaminovanej látky. Každý roh je opatrený kovovým okom a zaistený hákom.
K manipulácii s vaňami pri havarijnom stave slúžia munipulačné popruhy s maximálnou nosnosťou do 200 kg. Prázdne a zložené vane možno prenášať v praktickej taške, ktorá je súčasťou dodávky.
- rozmer 1240x600 mm
- materiál PVC, zatváranie na suchý zips, prenosné popruhy
Parametre
| farba | červená ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 17,84 kg |
| záchytný objem | 900 l |
| dĺžka celkom | 1500 mm |
| šírka celkom | 1500 mm |
| výška celkom | 425 mm |


























