Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad, objem 80 l, s pedálom, nádoba aj veko v žltej farbe
kód: 119161
58,50 € bez DPH
71,96 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
52,60 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 509
Popis
- vyrobený z odolného, pevného plastu
- nádoba aj veko v rovnakej farbe na pántoch pre prehľadné triedenie odpadu
- úchyty a kolieska pre pohodlnú manipuláciu
- veko ovládané rukou alebo nožným pedálom
- kôš je bezúdržbový, nehrdzavejúci, hladké plochy uľahčujú čistenie
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 80 l |
| hĺbka | 380 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 800 mm |









