Stolička s priehradkou na náradie POLO TOOL, sedadlo červené
kód: 119154
91,40 € bez DPH
112,42 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
86,80 €
pre 4 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 10 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 294
Popis
- materiál sedadla: polyuretán s protišmykovou úpravou, odolný proti oderu a čistiacim prostriedkom
- plynový piest pre nastavenie výšky sedadla v rozsahu 370 - 550 mm
- tvrdé kolieska pre mäkké povrchy
- podstava: čierny nylon so sklenými vláknami
- veľká priehradka na nástroje, skrutky a pomocný materiál
Parametre
| farba | červená ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | čierny nylon |
| materiál sedadla | polyuretan |
| operadlo | nie |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| priemer sedadla | 330 mm |
| výška sedadla max. | 550 mm |
| výška sedadla min. | 370 mm |





