Nerezový odpadkový kôš s popolníkom, objem 100 l
kód: 119115
378,00 € bez DPH
464,94 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (13 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 507
Popis
Konštrukcia koša zo silného nerezového plechu. V hornej časti vstavaný popolník. Vyprázdňovanie sa vykonáva rozovretím konštrukcie, obsah popolníku sa jednoducho zmetie do hlavnej zbernej nádoby. Konštrukcia je uzamykateľná na trojhranný zámok (súčasťou dodávky). S prípravou pre ukotvenie. Pre vnútorné a vonkajšie použitie.
Parametre
| konštrukčný materiál | antikór |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 25 kg |
| objem | 100 l |
| priemer | 420 mm |
| výška | 870 mm |









