Množstevná zľava
Šatňová skriňa dvojdverová, v x š x h: 1800 x 600 x 500 mm, dvere modré RAL5005
kód: 119102

199,00 € bez DPH
244,77 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
179,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 413
Popis
- stabilná zváraná konštrukcia z oceľového plechu
- vysoko účinný systém vetrania zaisťujú vetracie otvory umiestnené priamo na ráme, vo dverách a na zadnej stene
- výška spodného sokla je 40 mm
- skriňa je vnútri vybavená dvoma pevnými policami (svetlé výšky 236 a 250 mm) a masívnou tyčou s tromi posuvnými háčikmi
- uzamykanie cylindrickým zámkom s 2 kľúčmi (na dotaz možno skrine vybaviť otočnou závorou)
- povrch hladký, lakovaný, ľahko udržiavateľný
- farba korpusu vždy svetlo šedá RAL7035, dvere šedé alebo modré RAL5005
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5005 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | cylindrický |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 1 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 600 mm |
| výška | 1800 mm |









